Класа Приколка Кука, Приемник, Компатибилен Со Изберете Фолксваген Тигуан

Класа Приколка Кука, Приемник, Компатибилен Со Изберете Фолксваген Тигуан

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Приклучоците за приколки од класа 2 обично може да се користат за влечење на различни лесни приколки, како што се мала приколка за комунални услуги, мала приколка за рибарски брод или скокачки кампер (ЗАБЕЛЕШКА : Никогаш не го надминувајте капацитетот со најмала тежина од која било компонента за влечење). Прилагодениот дизајн на накуцване на приколката бара дополнителна грижа, и како такви, куките од КЛАСА 2 се дизајнирани со користење на вистински возила и практично истражување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата