Класични лекари од кожен бадем Fau Leather Fau

Класични лекари од кожен бадем Fau Leather Fau

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Класичниот чевли за лежери е тука со највисокиот дизајн на рубин од Brinley Co. еластична faux nubuck uppers нагласена дефинирана врвна шипка што граничи со елегантната силуета и наредени блок-потпетици на шумски дрвени производи, обезбедуваат суптилен лифт на дизајнот. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : faux nubuck. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата