Јордаче гроздобер женски Рис Висок пораст Тенок фармерки за подигање

Јордаче гроздобер женски Рис Висок пораст Тенок фармерки за подигање

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Додадете длабочина во вашата колекција на тексас со Jordордаче гроздобер женски тенок фармерки за подигање. Изработено со десно од стрии, овој тексас со мек допир има тенок дизајн на подигање што се изедначува на сите вистински места за удобно, ултра-ласкаво вклопување. Тенок низ колкот и бутот со нога за подигање, ова се совршени фармерки што треба да се спарат со чизми со потпетици и чизми, без оглед на вашата дестинација! Со најразлични миења што треба да изберете, ќе ја најдете финишот што е совршен за вас. Jordорда Гроздобер женски Рис Висок пораст Тенок фармерки за подигање : Стекнување ткаенина има форма од ден на ноќ. Висок пораст (11-инчен преден пораст). Тенок низ колкот и бутот со отворање на ногата за подигање. 32 "INSEAM. 5-џеб Стил. Приближно. Избрани мерења на моделот : Висина : 5'10", половината : 26 ", биста : 33", колкови : 36 ". Извршениот модел носи со големина 28. Затворање на копчето со поштенски мува Јамки за појас; лепенка со иконосно лого на коњи на задниот дел. Машината што може да се мие. Достапни бои : плакнење црна, плакнење темно, измиено сино. Достапни големини : 24-32. Црно миење : 72% памук/24% полиестер/2% спандекс/ 2% други влакна; други миења : 99% памук/1% спандекс. Земја на потекло : увезена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата