Филм за прозорец за чад

Филм за прозорец за чад

Това е достапна
DEN 172.80
Количината на стоката:

Променете го изгледот и чувството на прозорците околу вашиот дом со помош на филмот за прозорец за чад DC Fix. Сè што треба да направите е да го излупите, а потоа да го поставите на стаклото. Филмот за самостојно прозорец трае само неколку моменти за да се примени. Има флуид, дизајн налик на вода што ќе донесе прекрасни детали на која било стаклена површина на која е поставена. Филмот мери 17.71 "x 78,74 ". DC FIX FILED CHACE прозорецот : Едноставен за нанесување. Филмот за кора и стап прозорецот е создаден за повторно измислување на секоја стаклена површина. Има флуиден дизајн сличен на вода. Користете го за да блокирате несакани погледи или да филтрирате светла светлина. Дајте им на вашите прозорци жлеб уметнички изглед.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата