Викерман 6 Смарагд Бонбони Топката Украс, По Торба

Викерман 6 Смарагд Бонбони Топката Украс, По Торба

Това е достапна
DEN 207.84
Количината на стоката:

Викерман 6" Смарагд Бонбони Топката Украс. Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и отпорна НА УВ за цел живот заштита од избледување и кршење. Капачето е дупчат и јамка со цветна жица за да се осигура дека е сигурен и подготвен за закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Вклучува 4 орнаменти по пакување. Дупчената и јамка капа обезбедува лесно и обезбедено поставување и доаѓа со зелена цветна жица од 6 инчи за виси бонбони финиш нуди сјаен лакиран изглед кој комбинира рефлектирачки изглед и сјајна завршница отпорна НА УВ штити од природно избледување на сончевата светлина овозможувајќи внатрешна и надворешна употреба Изработена од материјал отпорен на кршење што овозможува издржлив и траен производ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата