Мин - Кота Мк-210п Пренослив Полнач-1822110

Мин - Кота Мк-210п Пренослив Полнач-1822110

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Мин-Кота Мк-210п Пренослив Полнач (2 Банка х 5 Засилувачи) - 1822110 нема да ја преполни или наполни батеријата. Целосно автоматско полнење во 3 фази (рефус, апсорпција и одржување) LED дисплеј означува ВКЛУЧУВАЊЕ, полнење, целосно полнење и проверка на врската. Краток спој и заштита од обратен поларитет. Уникатниот дизајн на обликувана рачка го олеснува транспортот до батеријата. 3 година гаранција. Банки : 5 Засилувачи : 5.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата