Декари Давенпорт 7-парчиња сиво јадење сет

Декари Давенпорт 7-парчиња сиво јадење сет

Това е достапна
DEN 5535.84
Количината на стоката:

Зачувувањето под ryвезденото небо Fireside не станува се повеќе поканувачки отколку со вечера со внатрешен двор од 7 парчиња, поставено од Ове Декос. Шест столчиња за внатрешен двор со вртливите бази и удобни перничиња и потпирачи за грб ве ставаат лесно околу големата правоаголна трпезариска маса со чадор дупка и привлечно штиплив врв. Подготвени за години на употреба со сигурна целосно алуминиумска водоотпорна конструкција и УВ, мувла и мувла отпорен на олефин перформанси на отворено ткаенина. • Вклучува 6 вртливи фотелји, 1 трпезариска маса • Текстурирана сива конструкција на алуминиум • 4-во. Дебели перничиња за олефин и потпирач за грб • Алуминиумска табела за дизајн на табела на табелата на табелата • Дупка за чадор во трпезариска маса • Лесен за чистење и одржување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата