Waverly Craft Culture Square извезена декоративна перница

Waverly Craft Culture Square извезена декоративна перница

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Донесете допир на шарм и стил во вашиот дом со украсената декоративна перница Waverly Culture. Оваа перница за додатоци за изјава има целосна цврста сива земја на ткаенина од памучна патка со целосна руменило извезена дијамантска шема низ лицето. Везената шема е само на лицето, обратното е цврсто. Скриено затворање на патент, вклучено вметнете. Мерки за квадратна перница 18x18. Само чисто место. 100% памук. Координирање на ватенка на ватенка на занаетчиска култура, акцентни перници и третмани со прозорци се продаваат одделно. Скриено затворање на патент, вклучено вметнете. Само чисто место. Постелнина за занаетчиска култура, акцент перници и третмани со прозорци што се продаваат одделно. 100% памук. Направено во Пакистан.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата