Француски Тост Момчиња 4 - Училишна Униформа Повлекување На Твил Џогер

Француски Тост Момчиња 4 - Училишна Униформа Повлекување На Твил Џогер

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Пробијте го вашиот кодекс на облекување со овој Џогер За Влечење Со француски Тост. Оваа панталона е панталона за џогер инспирирана од атлетика, изработена од удобна памучна мешавина и се одликува со еластичен струк со функционална врвка за влечење, обвиткани еластични манжетни и предни и задни џебови. Памучна Мешавина Твил. 50 Тестирано Миење, Нашите Производи Последно Миење После Миење. Функционална Внатрешна Врвка За Влечење. Функционални Џебови За Сечење. Еден Заден Џеб За Заварување. Обвиткан Еластичен Појас И Манжетни. Потсмеваат Летаат. Јаглерод Праска Заврши. Машина За Перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата