Јакна за ветерници за ветерници за ветерници во боја и големи мажи, до 5xl, до 5xl

Јакна за ветерници за ветерници за ветерници во боја и големи мажи, до 5xl, до 5xl

Това е достапна
DEN 255.84
Количината на стоката:

Лесен слој, тоа е тешка категорија кога станува збор за стил. Windbreaker на Windbreaker на Russell е задолжителна јакна за вашата колекција. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. Repellant на вода. Патент џеб. Машина за перење. Увезени. Расел јакна во боја на ветерници за мажи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата