Шампионски женски Слајд Слајд Сандал

Шампионски женски Слајд Слајд Сандал

Това е достапна
DEN 493.44
Количината на стоката:

Направете непријатна обувка за далечна меморија кога се лизгате во премија, ултра-луксузни шампиони за слајдови за слајдови. Изградени за забава покрај базенот, овие слајдови имаат амортизирана шема на влечење на средна и грип за да ве одржат стабилни на најразлични површини. Сандали со атлетски слајдови. Фиксна синтетичка горна лента. Лесен. Вметната брендирање на шампиони на горниот дел од каишот. Пуната со перничиња од пена е контурирана на стапалото за зголемена удобност. Шема на влечење на ѓонот. Синтетички горен, синтетички ѓон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата