Женска кожена кожа со висока врвна страна на сандали со тока

Женска кожена кожа со висока врвна страна на сандали со тока

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Сандал со високи врвни пети од Бринли Ко. Се одликува со кожни кожни горе што се искачуваат на глуждовите и стилски истакнуваат незгоден изглед со закопчани детали. Контрастните блок -потпетици и патентот за задни потпетици го комплетираат дизајнот. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата