Солиден Гребен 11101. Худ Трим Комплет За Џип Wrangler, Chrome Одговара изберете: 2015-ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН

Солиден Гребен 11101. Худ Трим Комплет За Џип Wrangler, Chrome Одговара изберете: 2015-ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН

Това е достапна
DEN 1599.84
Количината на стоката:

Комплетот За Облекување Од Не 'рѓосувачки Аспиратор од Не' рѓосувачки Гребен има се што ви треба за да го ревитализирате изгледот на аспираторот НА ВАШИОТ JK во еден пригоден комплет. Изграден од висококвалитетен Нерѓосувачки Челик 304 кој е полиран до огледална завршница за изглед кој трае и последен. Секој комплет содржи отвор за качулка, пар навлаки за шарки со завртки за прицврстување, јамка за стапала, комплет за фаќање хауба, рамки за украсување на браникот на хаубата, па дури и пар навлаки за млазницата за миење за сосема нов изглед. Нерѓосувачки Челик. Одговара На 13-17 Расправии. Ограничена 5 Годишна Гаранција. Одговара Изберете : 2015-2018 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН 2013-2014 ЏИП WRANGLER и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата