RealTree Blaze Pornge Mouth Issulated Hunting Bib, големини XS-2XL, унисекс

RealTree Blaze Pornge Mouth Issulated Hunting Bib, големини XS-2XL, унисекс

Това е достапна
DEN 944.00
Количината на стоката:

За најстудените утра на штандот, ловџијата надолу во внатрешноста на младинските изолирани лов на млади од портокал, која обезбедува изолација висока градите со прилагодливи ленти за рамо за позитивно вклопување. Еластична лента за половината ја обезбедува биб на место додека се искачувате во вашиот треска. Совршено назначените карго џебови обезбедуваат одлично складирање за мали додатоци за лов и џебовите на рацете се лесни за пристап кога прстите почнуваат да се ладат. Двонасочен главен патент на YKK има интегрирана бура од бура за да го зафати ладниот воздух, додека колената со двослојни и засилени чувари на манжетни ја додаваат издржливоста на биб. Конечно, да речеме не на врнежите со водоотпорна школка Трикот и патентите за нозе отпорни на вода YKK. Realtree Blaze Orange Mouth Issulated Hunting Bib : Водоотпорен, ветровито и дишењето. Еластична половината. Товарни џебови. Двоен слој колена. Засилени чувари на манжетни. Прилагодливи ленти за рамо. Џебови на рацете. Зиперс отпорни на вода YKK. 100% полиестер. Големини на млади S-2 XL. Машина за перење. Увезени. Real Tree отсекогаш бил за семејство, пријатели и на отворено. Пред повеќе од 30 години, основачот и сопственик Бил Jordanордан создаде начин на живот кој ги поддржува надворешните лица, нашето наследство и потрагите што сите ги сакаме. Придружете ни се додека ја продолжуваме традицијата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата