Тркач на Тркач на Тркач на Отомансон со силен овален подрачје, 20 59

Тркач на Тркач на Тркач на Отомансон со силен овален подрачје, 20 59

Това е достапна
DEN 1074.08
Количината на стоката:

Супер меко : Поставете ги нозете со овој бушав килим за бања што нуди брза апсорпција на влага, заедно со удобно, топло и суво подлога за вашите голи нозе. Лесно за чистење : место чисто; Вакуум редовно за свеж изглед; И ротирајте дури и за абење, не препорачуваме машини за миењечки или суво чистење гумени килими. Патнички и семејство-пријателски со бесконечен список на употреба. Поддршката што не е на лишање го зафаќа подот што ви дава најсигурен и удобен простор додека сте зафатени со секојдневни задачи во кујната или кога излегувате од туш во бањата. Ние не препорачуваме машина да ги миете нашите килими со грб, бидејќи притисокот и топлината може да ја оштетат гумената поддршка, но можете да ги измиете овие душеци со ладна вода, нежен циклус, без белило и да висат само суво. Сволите душеци за собирање се исто така лесни за чистење и одржуваат : можете лесно да забележите чисто со сапун или благ детергент или да избришете нечистотија или истури со влажна крпа за перење доколку е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата