Добро ткаена Месина гроздобер медалјон сина вознемирена 2'3 7'3 килим за рунда

Добро ткаена Месина гроздобер медалјон сина вознемирена 2'3 7'3 килим за рунда

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Со класични обрасци уметнички потресени и детални геометриски дизајни кои можат да го преработат просторот, колекцијата „Енви“ е дома со скоро секој модерен декор. Мекиот, светло куп е отпорен на дамки и природната поддршка на јута е безбедна за сите тротоарите. Мека, 0,35 "предиво од предиво. Класични природни и модерни светли палети на бои . изработени од синтетички влакна отпорни на дамки (100% полипропилен) . пролеа бесплатно предиво . безбедно за дрвени подови . трајни и лесни за чистење . Употреба на употреба на Се препорачува подлога за килими за да се продолжи животот на вашиот килим и да се спречи менување и лизгање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата