Билштајн Б перформанси монотуб амортизер на шок

Билштајн Б перформанси монотуб амортизер на шок

Това е достапна
DEN 2485.76
Количината на стоката:

Изведба на Bilstein B6 - Амортизерот на шок Билштајн Б6 перформанси Амортизери и ленти за притисок на гас се идеален избор за повеќето возила, вклучително и седани со целосна големина, SUV и камиони. Овие амортизери и ленти за шок обезбедуваат подобрено ракување и стабилност, без да се жртвува удобност на возењето. Амортизерите за шок во изведбата на Билштајн Б6 нудат супериорна способност за амортизација што ги прави идеални за возачот кој бара супериорни перформанси, истовремено одржувајќи исклучително улично возење. Карактеристики и придобивки : Изградбата на притисок на гас монотуб ја подобри безбедноста и спортската состојба додадена влечење и подобрена стабилност зголемена издржливост и перформанси, додека одржуваат удобност за возење удобност тестиран и фино подесен од Билштајн за секоја апликација специфична за возила Билштајн Б6 перформанси монотуб Амортиер за шок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата