Женски Плус Големина Панталони Дозвола Летни Панталони За Женски Летни Модни Еднобојни Комбинезони Со Џебови И Ремени Секојдневни Панталони

Женски Плус Големина Панталони Дозвола Летни Панталони За Женски Летни Модни Еднобојни Комбинезони Со Џебови И Ремени Секојдневни

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Големина : Л Големина. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Големина : XXL Големина.18 "Должина : 134см/52. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 143-173cm/56.Материјал : Полиестер. Одговараат Заumn, Лето и Пролет. Големина : ХХХХХХЛ Големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата