Не-Брендиран Црн Директор Преклопен Стол

Не-Брендиран Црн Директор Преклопен Стол

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Удобност во компактен пакет! Со својот дизајн во очекување на патент, Режисерската Фотелја со Тенок Преклоп ја преклопува 40% помала од режисерските столчиња во ист стил. Столот на овој режисер има обложени потпирачи за раце и странична маса со вграден држач за пијалоци. Кога е време да се спакувате, едноставно преклопете го столот нагоре користејќи ја Нашата Технологија За Лесно Превиткување Со патент И носете ја со удобна рачка за носење. Практична рачка за носење за лесен транспорт. Преклопете ја страничната маса со држач за пијалоци. Преклопува рамно за складирање. Ногарки без гребење со најлон обложени стапала. Обложени потпирачи за раце и странична маса со вграден држач за пијалоци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата