Божиќни честитки во црквата Ланг Стоун

Божиќни честитки во црквата Ланг Стоун

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Овие Божиќни картички во црквата Ланг Стоун се прекрасен избор за сезоната на празници. Испратете ги на семејството и пријателите со вашите топли желби за следната година. Овие картички доаѓаат во удобна кутија, така што не треба да се грижите за губење на нив. Секоја кутија вклучува 18 карти и 19 коверти. Овие Божиќни картички на Ланг се врежани со постелнина и украсени со фолија за прекрасен празничен изглед. Божиќни честитки во црквата Ланг Стоун : Вклучува 18 карти и 19 коверти. Постелнина врежани картички. Мерки 5-3/8 "x 6-7/8". Уметнички дела со целосна боја внатре и надвор. Секоја картичка е украсена со фолија. Пакувано во прекрасна кутија за чување. Божиќни забави картички.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата