Џемпер од ракав за ракав од мода од мода од територија

Џемпер од ракав за ракав од мода од мода од територија

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Супер шик стилизиран џемпер кој има исмејувачки деколте, долги ракави, ракави за мафини и ултра-меко чувство. Совршено е за есен/зимски облека, заедно со патики или чизми. Направено во Кина материјал : 100% акрилна големина мала (2-4) средна (6-8) голема (10-12) X-големи (14-16) упатства за нега на рака со ладна вода не висат бели или суво желка џемпер на вратот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата