Дизајн Куќа Милбриџ Стандардна Кујнска Славина Со Една Рачка Во Полиран Хром

Дизајн Куќа Милбриџ Стандардна Кујнска Славина Со Една Рачка Во Полиран Хром

Това е достапна
DEN 439.84
Количината на стоката:

Кујнската Славина Милбриџ е наједноставна, со хибридно тело НА платформата АБ1953 со една рачка од цинк. Касетите без миење ги елиминираат проблемите со истекување што произлегуваат од истрошените подлошки. Месинг водни патишта за да се обезбеди безбедна и чиста вода за вашето семејство. Изливот мери на дофат од 8 1/8 инчи и висина од 4 11/16 инчи, додека монтажата за инсталација има три дупки и максимална дебелина на палубата од 1-5/16 инчи. Славината има проток од 1,8 литри во минута @ 60 пси.АДА во согласност, c UPC сертифициран И АБ-1953. Дизајнерската Куќа Милбриџ Кујнска Славина доаѓа со 5-годишна ограничена гаранција и доживотна завршна гаранција за заштита од дефекти во материјалите и изработката. Дизајн со една рачка за лесно прилагодување на температурата на водата, завршен во полиран хром со класичен стил. 3 држач за дупки за славина со 1 рачка и плоча на палубата. Стапката на проток од 1,8 литри во минута обезбедува постојан проток на вода по долгогодишна секојдневна употреба. Касетата без миење ги елиминира проблемите со истекување што произлегуваат од истрошените подлошки. Месинг водни патишта за да се обезбеди безбедна и чиста вода за вашето семејство. Тапа Е ВО согласност СО АДА, сертифициран c UPC И АБ-1953. 5-Годишна ограничена гаранција/доживотна завршна гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата