Mossy Oak Mens Camo Performance Pullover Fleece Hoodie

Mossy Oak Mens Camo Performance Pullover Fleece Hoodie

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Направете го одличното на отворено уште поголемо со оваа претстава руно худи; Се одликува со целосна шема на маскирна и Realtree или Mossy Oak Applique Logo, за да можете да го претставувате вашиот омилен бренд. Загарантирано е да бидете ваша активност за каква било активност каде удобноста е врвна грижа, неговата ткаенина за влага ќе ве остави суви и удобни-без разлика дали прошетате во вратот на шумата или ќе поставите постепено Ловско патување. Кога ќе се намалат температурите, наредената аспиратор за влечење и торбичката за рацете обезбедуваат дополнителна покриеност. Realtree и Mossy Oak Memo Camo Performance Pullover Fleece Hoodie : 100 проценти поли руно. Везено лого. Долги ракави. Предни џебови. Машина за перење. Идеално за лов или вечно користење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата