Мало Богатство Девојче Памучни Боди 3пк, Главно Стискање, 6 Месеци

Мало Богатство Девојче Памучни Боди 3пк, Главно Стискање, 6 Месеци

Това е достапна
DEN 143.68
Количината на стоката:

Боди со малку Богатство се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Мало Богатство Бебе Девојка Памучни Боди 3pk, Главното Стискање е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Сетот вклучува координирани боди. Направено со 100% памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата