COMO BLU Women'sенски плус големина Супер мек пулвер, џемпер на екипажот на екипажот

COMO BLU Women'sенски плус големина Супер мек пулвер, џемпер на екипажот на екипажот

Това е достапна
DEN 478.24
Количината на стоката:

Пријатно нагоре. Кадифената мека маичка на Комо Блу ​​е тренд изглед кој ве одржува удобно и изгледате добро во текот на целиот ден. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. Екипаж; Стајлинг на пуловер. Кадифена мека. 62% полиестер/33% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Супер мека екипа на џемпери за плус големина жени од COMO Blu.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата