Alivia Ford Women'sенски плус големина на расправии по полите шорцеви во Бермуда

Alivia Ford Women'sенски плус големина на расправии по полите шорцеви во Бермуда

Това е достапна
DEN 236.00
Количината на стоката:

Изгледајте убаво, почувствувајте се удобно и извадете ги кривините во овие плус големина Бермуда шорцеви од Аливија Форд. Дизајнирани со вашите кривини на ум, овие долги шорцеви се на врвот со искривена полите за дополнителен стилски допир. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб за да се одржат најважните работи. Карактеристики : уништени детали; исцрпено полите. Shortsенски плус големина на парчиња полите Бермуда шорцеви од Аливија Форд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата