Детската Соба Од Ступел Потресени Шумски Свињи Испружени Платно Ѕид Уметност, 1. 20

Детската Соба Од Ступел Потресени Шумски Свињи Испружени Платно Ѕид Уметност, 1. 20

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Димензии : 16 х 1,5 х 20 Инчи. Нашето Платно Е Рачно Испружено На Дрвена Рамка Со Дебелина од 1,5 Инчи - Подготвена за Закачување. Нашата живописна платнена уметност многу го олеснува украсувањето за деца од сите возрасти. Дизајн Од Риса Квалија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата