Лора Flли Рамно - Бело, 8

Лора Flли Рамно - Бело, 8

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Лора Flли Рамни, Затворени Прсти, Т-Ремен Ретро Анатомски Мали Сандали За Девојчиња. Мека, удобна и издржлива за поттикнување на растот на здрави стапала. Овие Сандали Со Затворени прсти им нудат на децата најдобра заштита. Овие се совршен натпревар за плажа, базен или било која пролет или лето се соберат. Одговара на сите видови фустани прилики. совршен за вечери свадби, и сите видови на фенси настани. Натпревар со сите видови на облека, одлично за сите активности на летната сезона. Удобно : Неговиот висококвалитетен материјал ги прави да останат удобни цел ден. Стилски : Неговиот разноврсен дизајн ги прави да се вклопат во голема разновидност на ситуации. Издржлив : ѓонот ќе трае со месеци на абење и многу повеќе!. Висококвалитетно : Изработено имајќи ја предвид удобноста на вашите деца. Безбедно : Обезбедува вистинска количина на заштита и поддршка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата