Cuvee Nitro Cold Brew Blck

Cuvee Nitro Cold Brew Blck

Това е достапна
DEN 191.84
Количината на стоката:

Млека за намирници црно кафе, нитро, ладно пијалак. Пет калории. Нулта шеќер. Рачно изработена во Остин, Тексас. Директна трговија. Сите природни. Отворете брзо за активирање на азот. Нитро го прави кремаст без крем. Една лименка од ова = две чаши од тоа. Студената пијалак го приготвуваше студот. Некаде во 5 часот наутро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата