Каролини Богатства BB4312GF Ноќта На Вештерките Стафордшир Бул Териер Сино Знаме Градина Големина Мала, повеќебојна

Каролини Богатства BB4312GF Ноќта На Вештерките Стафордшир Бул Териер Сино Знаме Градина Големина Мала, повеќебојна

Това е достапна
DEN 143.68
Количината на стоката:

Каролини Богатства BB4312 GF Ноќта На Вештерките Стафордшир Бул Териер Сино Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Ноќта на Вештерките Стафордшир Бул Териер Сина Знаме Градина Големина. Ова Градинарско Знаме содржи уметнички дела на Стафордшир бул териер. Одличен подарок за сопственикот на стафордшир бул териер. Прославете Ја Ноќта на Вештерките Со Ова Знаме На Градината За Ноќта на Вештерките. Одличен подарок за празникот или додаток на вашите украси За Ноќта на Вештерките. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Штандот за градина се продава одделно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина|2 Слојна Двострана Квалитетна Конструкција|Знаме Со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 во|Знаме е отпечатено од двете страни за Достапно гледање|Врвот на Столбот на Ракавот за да одговара на кој било стандарден држач за знаме со големина на градина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата